8 Haziran 2012

Annelere indirimli ingilizce kursu


Sevgili anneler siz de keyifle, zevkle ve kolayca İngilizce öğrenebilirsiniz. Üstelik bunu çok ucuza, mutfak masrafından arttırarak yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ESLI International Türkiye’ye gidip annelere özel indirimden yararlanmak. İnanın dil öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 
Peki ama dil eğitimi derken nasıl bir dil eğitimi, onu da açıklayalım. Öncelikle Kanada ve Amerika’daki saygın üniversitelerin İngilizce hazırlık programını ülkemize getiren ESLI International Türkiye, başarı garantili eğitimi ve seçkin akademik kadrosuyla İngilizce eğitiminde yepyeni bir sayfa açtı. Böylesine değerli bir kurumun annelere bu denli saygıyla yaklaşması çok zarif.
 
Öncelikle kursun 6 hafta süreceğini ve 72 saati kapsadığını belirtelim. Bu da zaten 1 kura karşılık geliyor. Dersler ESLI İstanbul’un Moda ve Şişli kampüslerinde, hafta içi 3 gün öğle vakti yapılıyor. Avrupa Birliği standartlarına göre hazırlanan 12 kişilik sınıflarda yapılan bu dersleri iple çekeceğinizi düşünüyoruz.
 
Bu arada, ESLI’da elbette her seviyeye uygun sınıflar bulunmakta, sakın endişe etmeyin. Kendi seviyenize uygun kurdan başlayarak, sistematik ve kolayca İngilizce öğreneceksiniz.

Sadece 890 TL karşılığında bir kurluk eğitiminizi tamamlayacaksınız. Dahası bu fiyata, hafta sonları yabancı öğretmenler eşliğinde yapılan “conversation club”lar da dahil. Yaz boyunca devam edecek bu kampanya süresince, ESLI Moda kampüsü Roots Cafe`de çay ve kahve ikramları annelere ücretsizdir! Moda kampüsünün Kalamış manzaralı terasının da tadını çıkarmayı ihmal etmeyin.

Sevgili annelerin bu müthiş fırsatı kaçırmayacağına inanıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder