20 Aralık 2014

Yeni yılda Hediyeniz Bizden!


Yeni bir yıl, yeni umutlar, yeni başlangıçlar ve pek tabii yeni hediyeler demek! Sevdiklerinize yeni yıl  için iyi dileklerinizi sunarken, onları hediyeleriniz mutlu etmek istemeniz en doğal hakkınız. Yeni yıla çok az bir zaman kala, hediye seçimi yaparken neden kıymetli vaktinizi boşa harcayasınız ki? Kişiye özel en güzel yeni yıl hediyelerini seçin ve sevdikleriniz ile birlikte 2015’e güzel bir giriş yapın! Birbirinden özel ve güzel yılbaşı hediyesi seçenekleri Hediyeniz Bizden'de sizleri bekliyor! 

En güzel yeni yıl hediyesi neden sizinki olmasın? Sevdiklerinize özel hazırlanmış hediyelerle, hem fark yaratmaya hem de yıllar boyu severek kullanılacak hediyeler için sizleri hediyenizbizden.com'a bekliyoruz. Hediyenizbizden.com'da seçeceğiniz hediye sadece sevgilinize, eşinize ya da arkadaşınıza özel olarak tasarlanmış olacak. Kişiye özel hediyeler, anlamı olan, ince düşünülmüş ve tasarlanmış hediyelerdir. Yılbaşı hediyesi olarak sevdiklerinize böyle farklı hediyelerle sürpriz yapmaya ne dersiniz?


Hediyenizbizden.com'da sevdiklerinizi soğuk havadan koruyacak polar battaniye ve Pashmina şallar harika bir seçenek olabilir. Kişiye Özel Pashmina Şal, sevdiklerinizi ismine özel olarak hazırlanır. Nakışla işleme yapılır. Siyah, kırmızı, gri, kahverengi, pembe ve yeşil renk seçenekleri mevcuttur. Pashmina şallara göz atmak için tıklayın.


Sevdiklerinize farklı bir hediye vermek istiyorsanız kişiye özel Puzzle'lar da güzel bir seçim olabilir. Kişiye özel Puzzle, ithal 1. sınıf kaliteli puzzle mukavvasından imal edilir. Fotoğrafınız dijital olarak boyutu bozulmadan basılır. 99 parçadan 2000 parçaya kadar Puzzle seçenekleri mevcuttur. Sevdiklerinize Puzzle hediye etmek için tıklayın.


Yeni yıl hediyesi olarak fotoğraf baskılı cep telefonu kapakları da düşünülebilir. Fotoğraf baskılı telefon kapağı için modellerimiz; iPhone 4, 4S, 5, 5S, 5C, Samsung S2, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, S5, Note 3, Discovery ve HTC One X ile uyumludur. Göndereceğiniz resim kapağın arka tarafına basılır. Siyah ve beyaz kapak rengi seçenekleri mevcuttur. Telefon kapakları için tıklayın.


Hediyeniz Bizden'de alışveriş yapmak hem keyifli hem de kolay! Alışverişlerinizi tüm kredi kartları ile tek çekim; Garanti, İş Bankası, Finans Bank, Halk Bank veya Bank Asya kartlarına 9 aya kadar taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. Dilerseniz havale ile de ödeme yapabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder