10 Eylül 2019

Kate Middleton: Emilia Wickstead elbise


Cambridge Düşesi Kate Middleton, Eylül ayındaki programına, Back To Nature festivali için RHS Wisley ziyaretiyle başladı. Yani Düşes, bahçesine geri döndü. Kate, bu güzel etkinlikte çocuklarla iyi vakit geçirdi ve dışarıda doğanın tadını çıkardı. Duyarlı düşesimiz bu etkinlikle açık havada vakit geçirmenin çocuklar için ne kadar önemli olduğunu vurgulamak istemiş. Çok da haklı... Biz hemen Kate'in ne giydiğine göz atalım. Kate, bahçede geçireceği güne selam çakmış ve çiçekli bir elbise ile ortaya çıkmış. Elbise Emilia Wickstead tasarımı. 2255 dolar fiyatla satılan gömlek elbise, desenleri ve belindeki kemeri ile dikkat çekiyor. 


Tam bir İngiliz tarzı diyebilirim. Eski zamanlardan kalma daha doğrusu vintage bir havası var. Yine de çok sevdiğimi söyleyemem. Elbisenin kumaşından çok hoşlanmadım. Ekstra cep ve kemer detayları karmaşık bir görüntü vermiş diye düşünüyorum. 


Kate görüntüsünü Monsoon dolgu topuk ayakkabıları ve Accessorize marka küpeleri ile tamamlamış. Her zamanki güler yüzü ve sıcak tavrı ile yine güzel fotoğraflar vermiş...

Fotoğraflar: PinterestHiç yorum yok:

Yorum Gönder