13 Nisan 2016

Kate Middleton: Emilia Wickstead Krep Elbise


Kate Middleton,  Hindistan turunun ikinci gününde İngiltere ve Hindistan ortaklığı ile düzenlenen bir teknoloji etkinliğine katıldı, ardından Gandhi Smiriti Müzesi'ni ziyaret etti. Yerel çizgilerle dikkat çeken kıyafetleri bu kez bir kenara bırakan Düşes, favori tasarımcısı olan Emilia Wickstead'e ait bir elbise ile arz-ı endam eyledi. Haydi detaylara yakından bakalım...Kate'in midi boy, bebe yaka elbisesi Emilia Wickstead tasarımı... 
Bebe yakası, sahte cepleri ve krep kumaşıyla çok cici bir seçim olduğunu düşünüyorum. 

 Emilia Wickstead 

Elbise stoklarda tükendiği için link bulamadım lakin 1700 GBP, yani yaklaşık 6800 TL fiyatla satıldığını öğrendim.


Kate ve William, Gandhi Smiriti Müzesi'nde geleneklere uyup ayakkabılarını çıkardılar. Tüm gözler pek tabii Düşes'in ayaklarına odaklandı ve Kate'in şiş ayakları basında epey yer işgal etti. Kimileri dar ve topuklu ayakkabılar yüzünden Düşes'in ayaklarını mahvettiğinden dem vurdu, kimileri ise bir pedikür bile yaptıracak zaman bulamadığı için Kate'i acımasızca eleştirdi. Bana sorarsanız, Kate'in ayakları zaten pek güzel değil (: Üstüne bir de şişince ne yapsın kadıncağız yahu! Saygı göstermiş, çıkartmış işte ayakkabılarını...


Bu kareyi Kate'in ayakkabılarını göstermek için seçtim. Amma velakin, rüzgarlı havalarla pek de arası iyi değil Düşes'in... Yersiz açılan etekleriyle objektiflere yakalanan ve bu sebeple Kraliçe'den bol bol fırça yiyen prenses, bu kez etek boyu sayesinde durumu kazasız atlatmış.

Rupert Sanderson Calice

Kate, Hindistan gezisinde adeta 'yeni ayakkabı' şovu yapıyor. Yeni cicisini pek sevdim. Rengi ve modeliyle Kate'in tarzına yakıştığını da düşünüyorum. 675 dolares fiyatla satışa sunulan ayakkabıları incelemek isteyenleri buradan alayım.


Kate yine Cassandra Goad küpelerini takarak kıyafetine etnik bir dokunuş eklemiş. Pudra rengi clutch çantası henüz tanımlanamayan cisim mertebesinde... Ben ayakkabı ve clutch uyumunu sevdim doğrusu...Düşes'in saçları da güzel görünüyor.
Ama ben bu yakayla yine toplu bir saç mesela sıkı bir at kuyruğu görmek isterdim.

Eveeet, yorumları alayım (:

Fotoğraflar: Dailymail2 yorum:

  1. Heyecanla bekliyorum bu yazılarını , sende yazmasan nereden takip edeceğiz biz :)

    YanıtlaSil
  2. Düşes gene harika severek takip ediyoruz :)

    YanıtlaSil