13 Nisan 2016

Kate Middleton: Jenny Packham Mavi Elbise


Kate Middleton ve eşi William, Hindistan turunun ilk gününe gayet hızlı başladı. Kate, üçüncü kıyafetini Bollywood ünlüleriyle buluşacağı gala yemeği için giydi. Yıldızlar buluşmaya giden Düşes de Hollywood yıldızlarını aratmadı! Safir mavisi elbisesiyle bir bakanı bir daha baktırdı, zarafeti ve asaleti ile yine pek konuşuldu. O halde Kate'in seçimlerine biraz daha yakından bakalım...Sanırım çoğu post'ta değindiğim bir şey var: Kate'e mavi bir başka yakışıyor, Kate mavi renkle bir başka ışıldıyor. Bu tezimi doğrulayan bir seçim olduğunu düşündüğüm elbise, Kate'in favori tasarımcısı Jenny Packham imzası taşıyor. Kırmızı halı için şahane bir tasarım olan elbise, modacıya özel olarak diktirilmiş. Elbisede yer alan işlemeler Hindistan'dan ilham alınarak tasarlanmış.


Elbisenin üzerindeki şalı da çok hoş görünüyor. Ben kuyruk kısmını da pek bir beğendim. Topuzu ve kıyafetini taçlandıran muhteşem küpeleri ile harika görünüyor...


Küpe demişken, şöyle bir yakından bakın istedim. Fotoğrafta da fark edebileceğiniz gibi işlemeler çok güzel... Düşes'in saçı ve makyajı da kusursuz görünüyor.

 Amrapali 

Kate'in kıyafetini taçlandırdığı muhteşem küpeleri Hintli mücevher tasarımcısı Amrapali'ye ait. Lapis taşının elmasla birleştiği bu görkemli tasarım, yaklaşık 2900 dolar fiyatla satılıyormuş. Bu arada, yukarıda gördüğünüz küpeler Kate'in taktığı ile aynı değil ancak benzeri olduğunu düşünüyorum. Küpenin orijinali hakkında fiyat ve görsel bulamadım.


Kate'in taşıdığı clutch çanta elbisesiyle bir örnek yapılmış. Aynı kumaştan ve aynı işlemelere sahip.


Prada


Kate'in ayakkabıları ise Prada'dan... Süet sandaletler yaklaşık 2300 TL fiyatla satışa sunulmuş. Stoklarda henüz bulunuyorken incelemek isteyenler buraya tıklayabilir.

Düşes'in kırmızı halı seçimlerini siz nasıl buldunuz?

Fotoğraflar: Dailymail


2 yorum:

  1. Cantanin ayni islemeden olmasi fazla kacmis, onun disinda mukemmel

    YanıtlaSil
  2. Cok beğeniyorum prensesi zarif dogal.tam.bir kadin gibi hanimefendi gibi...bu mavi renkde sizin defiginiz gibi isildamis

    YanıtlaSil