19 Ekim 2016

Kate Middleton: Alexander McQueen Çiçekli Elbise


Dük William, Düşes Kate Middleton ve Prens Harry Olimpiyatlarda madalya alan paralimpik sporcular için düzenlenen bir resepsiyonda buluştu. Buckingham Sarayı'nda gerçekleşen davetten çok iyi fotoğraflar olmasa da, Kate'in tercihi hakkında fikir verecek görselleri aşırmayı başarmış bulunmaktayım (: Kate'in resepsiyon için seçtiği kıyafete yakından bakalım...Kate'in seçimi uzun elbise, önce anvelop yaka detayı, uzun karpuz kolları ve çiçek deseni ile öne çıkıyor.

Alexander McQueen

Kate'in elbisesi yukarıda gördüğünüz pre-Spring 2017 koleksiyonuna benziyor. Deseni aynı olan elbise muhtemelen Kate için özel olarak tasarlandı. Gördüğünüz bu elbise Saks Fifth Avenue'da 3075 dolares fiyatla satılıyor. 


Kate, elbisesini kırmızı süet Gianvito Rossi stiletto'ları ile tamamlandı.


Ayakkabılarıyla eşleştirdiği kırmızı süet çantası ise  Miu Miu fiyonklu clutch... Ben kırmızı aksesuar eşleştirmesini sevemedim. En mühimi de ilk defa McQueen tasarımı bir elbiseyi beğenmedim. Her zaman hayranı olduğum işçilik bu elbisede yok gibi. Elbisenin deseni yan taraflardan yarım kalmış-eşleşmemiş... Kötü görünüyor. Muhtemelen 3075 dolardan daha fazla fiyatı olan bu özel tasarım elbise yerine dolabından seçtiği bir kıyafeti giyseydi daha iyi olurdu...

Siz ne dersiniz?

Fotoğraflar: Pinterest

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder