24 Nisan 2012

Miranda Kerr Reebok Easytone'nin yeni yüzü!


Avustralyalı ünlü süper model Miranda Kerr; Eva Mendes, Kelly Brook, Bar Rafaeli ve Helena Christensen ardından EasyTone hayranları arasına katıldı.  Son dönemde yoğun iş ve hayat temposuna bir de anneliği ekleyen güzel yıldız, EasyTone koleksiyonunun formunu korumasına yardımcı olduğunu söylüyor. 


“EasyTone’larımı çok seviyorum! Her kıyafetime uyum sağlıyorlar ve inanılmaz rahatlar. Seyahatte olduğum dönemlerde bavuluma ilk önce EasyTone’larımı koyuyorum.  Günlerim oldukça yoğun geçiyor, çok sık seyahat ediyorum. Bu yüzden sürekli spor salonuna gidip spor yapmaya vaktim yok. Ama yürüyebildiğim her yere yürümeyi  tercih ederim ve bu yürüyüşleri EasyTone ile yaparak fitness rutinimi tamamlıyorum”    
Miranda Kerr için, sağlıklı ve fit olmak, hayattaki en büyük mutluluk.  Güzel yıldız: “Yogayı da bu yüzden çok seviyorum. Esneme hareketleri ile kendimi daha enerjik ve mutlu hissediyorum.” diyor.  EasyTone ayakkabı ve tekstil İlkbahar/Yaz koleksiyonunda yer alan renkli ürünler ile kamera karşısında geçen model, çekimler sırasında da  ne kadar esnek olduğunu herkese gösterdi!  
  
 

Reebok’ın tüm kampanya, indirim ve yeni koleksiyon haberlerine  
adreslerinden ulaşabilirsiniz.


Basın bültenidir.

1 yorum:

  1. ben de göz atıcam pek bi rahat gözüküyo..

    http://bybg.blogspot.com/

    YanıtlaSil