19 Ocak 2016

İş arkadaşına ya da patronuna en güzel ofis hediyesi!


İş arkadaşlarına ya da hayatında odak noktası iş olan sevdiklerinize hediye almak bazen kafa karıştırıcı olabiliyor. Hem şık hem de ofis hayatına yönelik bir seçim yapmak için de karşınızdaki kişiyi iyi tanımanız gerekiyor. Ancak durum öyle değilse, hemen herkesin beğenebileceği tarzda kişisel bir hediye iyi bir seçenek olabilir! İş arkadaşınıza ya da patronunuza ofis hediyesi almak istiyorsanız hem kullanışlı hem de kalıcı bir hediye fikri olarak, size önerim hediyenizbizden.com'daki masa isimlik modelleri...


 
Masa isimlik kategorisinden size özel hazırlanacak birinci kalite kristal isimliklerden birini seçebilirsiniz. Özel lazer baskı sistemiyle kalıcı olarak kristale isim işlenen bu modeller, şık ve gösterişli bir görünüme sahip. Yeni işe giren arkadaşınıza ya da terfi alan sevdiklerinizi kalıcı bir hediyeyle mutlu etmek istemez misiniz? İsim, unvan ve istenirse logo da basılabilen bu modeller ofis hediyesi, yeni iş ya da terfi hediyesi için ideal. Ürün fiyatları 29.90 TL'den başlayıp 165 TL'ye kadar değişmekte. Özellikle lüks ve VIP ürünler göz atmanızı tavsiye ettiğimiz hediyelerden. Aynı zamanda ahşap ve cam modellerin de yer aldığı ofis setleri de diğer alternatif  ofis hediyesi kategorisinde...Üç iş günü hazırlanma süresi bulunan bu ürünler kargo ile adresinize teslim ediliyor. Bu sayede hediyelerinizi hediyenizbizdencom'u kullanarak online hediye alışverişi yaparak alırsanız zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Nasıl sipariş verebileceğinizin adım adım anlatıldığı bir bölüm de mevcut.

Ürünler havale ya da Kredi kartı ile 9 taksit imkanı ile satılmakta. Her alışverişinizden de puan kazanıp sonraki alışverişlerinizde bu oranda anında indirim de kazanıyorsunuz. Örneğin 89.90 TL'lik bir ürün aldığınızda sonraki alışverişinizden  8.99TL indirim puanı kazanılıyor.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki linke tık tık:

http://www.hediyenizbizden.com/kurumsal-hediyeler/isimlik-kalemlik-setleri


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder