1 Mayıs 2019

Kate Middleton: Emilia Wickstead Yeşil Elbise


Kate Middleton, bugün patronu olduğu Anna Freud Ulusal Çocuk ve Aile Merkezi'ne ait yeni bir akıl sağlığı merkezinin açılışına katıldı. Tek başına katıldığı açılışta seçimi yeni bir Emilia Wickstead elbise oldu. Hatırlayanlarınız vardır, Kate bu elbisenin çok benzerini ama lila renklisini daha öncelerde giymişti. Hatırlamak isteyenler buraya bakabilirler. Evet Kate'in seçimlerine gelirsek, yeşil ve ten renklerini kullandığı kombin ona yakışmış. Zaten yeşilin her tonu Düşes'te çok iyi duruyor...Elbisenin lila rengini daha önce giydiğinden dem vurmuştum. Yukarıdaki linkten lila rengi elbiseyi inceleyenler, yeşil elbisede yaka kısmının farklı olduğunu göreceklerdir. Kate ayakkabı olarak Gianvito Rossi stilettolarını giymiş, çanta olarak Mulberry ten rengi clutch'ını almış. Yeşil renk ile uyumu gerçekten çok güzel...


Baştan ayağa yine çok güzel görünüyor. Gözüme batan şey ise, bu tarz havuz yakalar ile açık saçları bağdaştıramıyorum. Arkada bir at kuyruğu saç fena olmazmış. Düşes takı olarak, yeşil ametist Kiki McDonough küpe ve kolye kullanmış.


Bazen, Kate'in neden biraz daha farklı şeyler giymediğini sorguluyorum. Güvendiği modellerin farklı renklerini almasını anlıyorum ama benim anlayışım 9-6 çalışan ve her gün ciddi şeyler giymek zorunda olan insanların anlayışı kadar... Yani elinde bu kadar modaevi, tasarımcı, danışman ve maddi olanak varken neden aynı tarz?
Siz neler düşünüyorsunuz?

Fotoğraflar: Instagram


1 yorum: