9 Ağustos 2019

Kate Middleton: Sandro Bluz


Dün, Kate Middleton eşi William ile birlikte Wight Adası'ndaki Kral Kupası'nda yarışmışlar. Malumunuz, Kate ve eşi William her daim spora ve sporculara destek veriyor. Yine bu tarz bir organizasyon için Wight Adası'na gittiler. Öncelikle Kate'in adaya vardığında giydiklerine hemen bir göz atalım isterseniz. Kate, geri dönüşüm stilini devam ettirdiyse de, üstündeki bluz yeni... Sandro markasına ait çizgili peplum üstün fiyatı 190 dolardan 95 dolara düşmüş. Güzel bir parça ama ben pek pantolon ile yakıştırmadım. Pantolonu da hatırlıyorsunuzdur muhtemelen, daha önce breton bir bluz ile giymişti. 70'ler modasını günümüzde estiren pantolon, LK Bennett markalı. Ve son olarak beyaz Superga Cotu ayakkabıları ile görüntüsünü tamamlamış. Bronzlaşmış teni, rengi açılmış saçları ile 'fıstık gibi' görünüyor yahu!


Kate'in tekne yarışında giydiklerine bakalım bu kez de...


Kate yarışırken, Gill Women's takımının montunu giymiş. Ayrıca yeni bir çift New Balance ayakkabı görüyoruz. Spor ayakkabı New Balance 611 olarak geçiyor. Stoklarda gri renklisi kalmamış. Fiyatı ise 30 pound... Kate'in şapkası da Gill Marine'e ait yani takıma ait bir parça...


Yani bu kadına bakıp da hayran kalmamak elde değil zira bu nasıl bir fiziktir? 3 çocuk annesi Düşesimiz bronzlaşmış teni, mükemmel bacakları ve harika gülüşü ile dönüp dönüp kendisine baktırmış. Çok sağlıklı, fit ve hoş görünüyor. Siz neler düşünüyorsunuz?

 Fotoğraflar: Pinterest


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder