3 Mart 2014

Astroloji hakkında her şey Pembe Şeker'de


Astrolojiye inanır mısınız? Benim için astroloji; günlük planlarımı gerçekleştirmeden gökyüzünün burcuma etkileriyle alakalı tüyolar aldığım önemli bir ilim... Eminim çoğumuz astroloji ile çok haşır neşir olmasa da, astrologların yaptığı uyarıları dikkate alıyor ve çoğunlukla da bahsedilen negatif ya da pozitif enerjilerin etkisinde kaldığımızı hissediyoruz. Bu konuda burç yorumları hepimizin dikkatini çekiyor. Gazete veya internet sitelerinden günlük burç yorumu başta olmak üzere, aylık ve yıllık yorumları okumayı da seviyoruz.

Hemen her konuda olduğu gibi Astroloji konusu da İnternet üzerinde kendine geniş bir yer buluyor. Gazete ve dergi sitelerinin yanı sıra, sadece Astroloji üzerine yoğunlaşmış bir çok İnternet sitesi, blog ve tartışma platformu var. Hepimiz için kolaylık sağlayan İnternet, astroloji konusunda da meraklılarına büyük kolaylık sağlıyor ve astrolojik değerlendirmeler bir tıkla karşımızda beliriyor...Astrolojiyi İnternet'ten takip etmeyi sevenler içinse bugün harika bir haberim var! Samimiyeti ve zengin içeriği ile hepimizin sevdiği Pembe Şeker, bundan böyle astroloji sayfalarıyla da bizlerle olacak. Pembeseker.com.tr'nin başarılı astrologlarının yorumlarıyla haftanın her günü günlük burç yorumları Pembe Şeker'de bizleri bekliyor. Tabi ki, sadece günlük değil, aylık ve yıllık burç yorumları tüm detaylarıyla Pembe Şeker'in astroloji köşesinde yer alacak.

Astrologların çok sevdiği bir sözü hatırlatmalıyım: "Yukarıda ne varsa, aşağıda da o vardır. " Astrolojinin hayatlarımızdaki tutarlılığına şahit olmak, günün enerjileri hakkında bilgi almak ve uzun vadedeki olasılıkları değerlendirebilmek için Pembe Şeker'in astroloji köşesini takibe almanızı mutlaka tavsiye ediyorum. Pembeseker.com.tr'nin 12 burç hakkındaki yorumlarını ve öngörülerini okumadan güne başlamayın! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder