22 Ocak 2019

Kate Middleton: Beulah London Yahvi Elbise


Hayırsever Düşesimiz  Kate Middleton, bugün aileler için kurulan yardım hattını (FamilyLine) başlatmak için Family Action adlı yardım kuruluşunu ziyaret etti. Böyle bir ziyaret için seçimi eskiden de severek giydiği Beulah London'dan yana oldu. Uzun zamandır Kate'in üzerinde bu markadan bir şey göremiyorduk. Bu arada, Beulah London markası insan ticareti mağduru olan Hintli kadınları destekliyor. Markanın sahipleri Kate'in iki yakın arkadaşı... 


Beulah London Yahvi

Bu arada Kate'in üzerindeki elbise ona özel olarak hazırlanmış. Ancak marka Kate'in giydiği model için ön sipariş almaya başlamış. Yukarıda gördüğünüz üzere volanlı kollar Kate'in giydiği versiyonda yok. Ben elbisenin bu halini de çok beğendim.


Zaten oldum olası Kate'e yeşilin bu rengini çok yakıştırıyorum. 
Bu renkle çok güzel görünmüyor mu?Kate elbisesini gardırobunda bulunan parçalar ile tamamlamış. Ayakkabı olarak yeşil süet Gianvito Rossi stiletto; clutch olarak yine yeşil süet LK Bennett çantasını kullanmış. Yeşil taşlı küpeler de Kiki McDonough imzası taşıyor.Yine çok taze ve güzel görünüyor. Her şeyiyle çok klas buldum.
Peki ya sizler ne dersiniz?

Fotoğraflar: Daily Mail


3 yorum:

  1. Hayırseverin stili elbisesi harikaymış

    YanıtlaSil
  2. beulah london benim de çok sevdiğim bir markadır..

    YanıtlaSil
  3. Bu yeşil elbiseyi gördüğüm andan itibaren hayran kaldım.

    YanıtlaSil