29 Ocak 2019

Kate Middleton: Manu Atelier Çanta


Düşesimiz  Kate Middleton ve eşi William, bugün İskoçya'ya gitti. Sebeb-i ziyaretleri, ülkenin ilk tasarım müzesi Victoria & Albert Dundee'yi resmi olarak açmaktı. Kate bu ziyaret için yine dolabından bir parçayı seçti. Tahmin edeceğiniz gibi, İskoçya'ya gitmişken ekose giymeyi de ihmal etmedi (:  Bu ekose mantoyu ilk olarak 2012 yılında giymişti. Sonrasında 2013 yılında üzerinde gördüğümüz Alexander McQueen yeşil ekose manto elbisesini yeniden değerlendirdi. Çanta dışında tüm parçalar Kate'in gardırobundan...Bu arada yeşil çanta sizin de gözünüzden kaçmış olamaz! Kate'in yeni cicisi Manu Atelier tasarımı yeşil deri ve süet karışımı bİr çanta... Bayrakları asın derim! Zira,  Manu Atelier bir Türk markası.  2014 yılında Beste ve Merve Manastır tarafından kurulmuş.  

Manu Atelier

Çanta stoklarda bulunmuyor. Ancak satış fiyatı 565 dolarmış. Ben çok beğendim. Hem çok şık hem de güzel bir tasarım. Kate'in seçimlerine de çok yakışmış.


Kate böylesi bir ziyaret için gayet isabetli seçimler yapmış diye düşünüyorum. 
Tutumluluk konusunda ısrarını sürdürüyor bu aralar (: 


Kate'in seçimlerini siz nasıl buldunuz?


Fotoğraflar: DailyMail ve Pinterest

3 yorum:

  1. Stili ne söyleyecek bir söz bulamadım fevkaladenin fevkinde diyelim

    YanıtlaSil
  2. bu kombini ve genel olarak Kate'i çok beğendim yeşil ona yakışan renklerden biri..

    YanıtlaSil
  3. Şu Kate'in giysileri nasıl oluyor da bir kez bile buruşmuyor..Halbuki araba ile gidiyor her yerlere...Yine çok hoş...

    YanıtlaSil